Szamba betonowe Mirosławiec

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Mirosławiec

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Mirosławiec

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.