Szamba betonowe Moryń

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Moryń

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Moryń

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.