Szamba betonowe Myślibórz

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Myślibórz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Myślibórz

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.