Szamba betonowe Nowe Warpno

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu problemów – ubytki ścieków do gruntu są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być drogie. Należy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Nowe Warpno

Szambo betonowe Nowe Warpno

Najwyższej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie i nieszczelności. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części szamba i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej ilości, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik lub myć auto przez lata!