Szamba betonowe Nowogard

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Nowogard

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Nowogard

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.