Szamba betonowe Pełczyce

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Pełczyce

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Pełczyce

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.