Szamba betonowe Polanów

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Polanów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Polanów

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.