Szamba betonowe Połczyn-Zdrój

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Połczyn-Zdrój

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Połczyn-Zdrój

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.