Szamba betonowe Police

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Police

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Police

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to duży problem dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.