Szamba betonowe Recz

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Recz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Recz

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.