Szamba betonowe Sławno

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Sławno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Sławno

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.