Szamba betonowe Stargard

Proponujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może zatem być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący czas, nawet kilka setek lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Stargard

Szambo betonowe Stargard

Najwyższej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wodę i niszczenie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na filtrowanie części szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie wystarczającą objętość darmowej wody idealnej do podlewania warzyw w czasie lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać ogrówek czy myć samochód przez dekady!