Szamba betonowe Stepnica

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Stepnica

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Stepnica

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.