Szamba betonowe Suchań

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Suchań

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Suchań

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.