Szamba betonowe Świdwin

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może więc zostać wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do wielu komplikacji – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Należy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Świdwin

Szambo betonowe Świdwin

Najlepszej jakości szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć i niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw w czasie upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez lata!