Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Trzcińsko-Zdrój

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.