Szamba betonowe Trzebiatów

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Trzebiatów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Trzebiatów

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.