Szamba betonowe Tychowo

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne prace montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Tychowo

Szambo betonowe Tychowo

Najwyższej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i pękanie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie części zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie zbierać się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie sporą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania warzyw podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik lub myć auto przez lata!