Szamba betonowe Wolin

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu komplikacji – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Wolin

Szambo betonowe Wolin

Najlepszej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i pękanie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie sporą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania roślin w czasie lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć auto przez lata!