Szamba betonowe Złocieniec

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Złocieniec

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Złocieniec

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.